Hakkımızda

2013 yılında kurulan şahıs firmasıyız. Uzman Dil ve Konuşma Terapisi özgür TEKOL tarafından kurulmuştur. Hedef ve misyonumuz konuşma Terapisiyle ilgili eğitimler vermektir.

KONEF

  KONEF 2013  yılında Dil ve Konuşma Bozuklukları Üzerine Eğitim AR-GE  için  DİLKOM CEO’su Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Özgür TEKOL tarafından kurulmuştur. Ticari bir marka olan KONEF  Özgür Tekol’un tescilli bir markasıdır.

Özgür Tekol

KONEF CEO Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Özgür TEKOL

KONUŞMA TERAPİSİ TEKNOLOJİMİZ

 En ileri teknoloji ve ekipmanlara sahibiz. Avrupa Asya ve Amerika’ya teknolojilerimizi çözüm ortaklarımızla sunuyoruz.

UZAKTAN ( ONLINE ) KONUŞMA TERAPİSİ, ÖZEL EĞİTİM, OKUMA YAZMA EĞİTİMİ, PSİKOLOİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

 Corona’dan dolayı yüz yüze eğitimlere birçok kurum ara verirken biz terapi verdiğimiz kişilerin bilgisayarlarına ve tabletlerine kurduğumuz programlarımızla ara vermeden terapi hizmetimize devam ettik.

çant

YÜZ YÜZE KONUŞMA TERAPİSİ, ÖZEL EĞİTİM, OKUMA YAZMA EĞİTİMİ, PSİKOLOİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

 Konuşma terapistleriyle, özel eğitim uzmanlarıyla,psikologlarla hizmet vermekteyiz.

SERTİFİKA PROGRAMLARIMIZ

 Uzaktan ve Yüz yüze sertifika programlarımızla hizmet vermekteyiz.Konuşma terapleri ve özel eğitim üzerine sertifika progrmlarımız var. Meslek disiplini ne olursa olsun Dil ve Konuşma Bozuklukları üzerine ilgelene herkese eğitim veren tek kurumuz.Sertifikanızı eğitim sonrası direkt indirilebilirsiniz.istenirse posta adresinize ek ücret karşılığı gönderilebilir. her sertifika farkllı bir renkte tasarım yapılmıştır. her sertifika birbirinden farklı görülür.

YÜZ YÜZE VE ONLINE KONUŞMA TERAPİSİ ÜZERİNE KATILIM BELGELİ ÜCRETSİZ SEMİNERLERİMİZ DEVAM EDİYOR.

 Konuşma terapistleriyle, özel eğitim uzmanlarıyla,psikologlarla hizmet vermekteyiz.

DİL ve KONUŞMA TERAPİSİ BİLGİSAYAR PROGRAMLARIMIZ VE MOBİL UYGULAMALARIMIZ.

 Dil ve Konuşma bozuklukları üzerine çalışan meslek mensuplarının kendilerinin ürettikleri yada kullandıkları bilgisayar programları mobil uygulamaları yoktur.bu büyük bir mühendislik desteği ve yatırım isteyen bir konudur. biz ve çözüm ortaklarımız konuşma terapilerinde kendi ürettiğimiz bilgisayar programlarımızı ve mobil uygulamalarımızı kullanmaktayız.